تعویض باتری موبایل


تعویض باتری موبایل

کارایی باتری موبایل به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکل شود که اصلی ترین علت آن به اتمام رسیدن طول عمر مفید باتری می باشد. به عبارت دیگر پس از یک سال، عمر باتری موبایل شما به هیچ عنوان مانند زمانی که آن را به صورت آکبند تهیه کرده بودید, نیست. این فرآیند سال به سال طی می شود و از عمر مفید باتری شما می کاهد و در نهایت به دلیل تخلیه زود هنگام باتری باید مکرراً گوشی را شارژ کنید. البته بجز تمام شدن عمر مفید باتری دلایل دیگری نیز مانند خیس شدن باتری,ضربه و شوک الکتریکی ممکن است باعث خرابی باتری موبایل شما شود.

تعویض باتری موبایل

بنابراین اگر شما با مشکل خرابی باتری مواجه هستید و در جستجوی یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل برای تعویض باتری گوشی هستید که با هزینه مناسب مطمئن باشید از باتری اصلی استفاده می کنند , حتما با آوافیکس تماس بگیرید .
آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعویض باتری گوشی خود را به آوافیکس بسپارید .
 مجموعه آوافیکس با استفاده از باتری اورجینال به شما این ضمانت را می دهد که پس از تعویض باتری گوشی شما ,می توانید کیفیت اولیه باتری را تجربه کنید .
تکنسین های آوافیکس در حوزه تعویض باتری موبایل ضمن دیدن دوره های تخصصی از تجریه بالا برخوردار هستند و هنگام تعویض باتری گوشی به سایر قطعات گوشی آسیب نمی رسد .

همچنین آوافیکس با اعزام نیروهای متخصص جهت تعویض باتری موبایل در محل می تواند در سریع ترین زمان ممکن در حضور شما باتری گوشی شما را تعویض کند و خبر خوب این است که هزینه ایاب و ذهاب تکنسین آوافیکس به محل شما رایگان می باشد .
نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page